O nas

Prowadzimy szkolenia i udzielamy konsultacji

Tworzymy programy automatyzujące pracę

Jesteśmy najlepsi gdyż dostarczamy usługi tak, jak sami chcielibyśmy je otrzymać.

Nasz zespół to zaangażowani ludzie, którzy robią wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

programowanie
o nas
Skontaktuj się z nami

Codziennie na Twoje wiadomości i telefony czeka najlepszy na świecie Zespół Obsługi Klienta

persona1

Beata

Opiekun Klientów Biznesowych

Justyna Gąsior

Justyna

Opiekun Klientów Indywidualnych

Opiekun Klientów Indywidualnych

zespół ekspertów
doświadczony zespół
Nasi trenerzy

Do Twojej dyspozycji jest doświadczony zespół trenerów

Większość trenerów pracuje zawodowo w firmach. Wiemy, z jakimi problemami trzeba zmierzyć się w pracy i jak je efektywnie rozwiązać. Dlatego nasze szkolenia zawierają setki zadań, z którym zetniesz się w prawdziwym środowisku pracy.

Informacje o trenerach znajdziesz przeglądając poszczególne szkolenia

Zobacz szkolenia
Jak pracujemy

Zobacz jak wygląda nasza firma od środka

Nasza filozofia

Nie wiążemy Cię „na siłę” umowami. Współpracujesz z nami tylko, jeśli tego chcesz.

Jako klienci różnych firm, chcemy, aby nasze sprawy były rozwiązywane szybko, profesjonalnie i skutecznie. Na tym właśnie opiera się filozofia naszej firmy: dostarczaj usługi tak, jak sam chciałbyś je otrzymać.

Cały czas się zmieniamy i rozwijamy jako firma. Niezmienne jest jedynie to, że staramy się być firmą przyjazną dla Klienta. Utrzymujemy pełne skupienie na potrzebach naszych Klientów. Dotrzymujemy terminów i obietnic, wyszukujemy najlepsze rozwiązania.

specjalizacje lincodi
Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Filary naszej działalności

Specjalizujemy się w obszarach związanych z programowaniem, analizą, modelowaniem procesów biznesowych oraz produktami MS Office. Oprócz standardowych szkoleń, oferujemy konsultacje i dedykowane pakiety, dostosowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów.

Jeśli nie znajdziesz na naszej stronie tematu z obszaru IT, który Cię interesuje napisz lub zadzwoń do nas.

Nasze metody

Jak uczymy