Nasza filozofia

Każdy z nas występuje w wielu różnych rolach. Jedną z nich jest bycie klientem. Jako klienci różnych firm, chcemy, aby nasze sprawy były rozwiązywane szybko, profesjonalnie i skutecznie. Na tym właśnie opiera się filozofia naszej firmy: dostarczaj usługi tak, jak sam chciałbyś je otrzymać.

Cały czas się zmieniamy i rozwijamy jako firma. Niezmienne jest jedynie to, że staramy się być firmą przyjazną dla Klienta. Utrzymujemy pełne skupienie na potrzebach naszych Klientów. Dotrzymujemy terminów i obietnic, wyszukujemy najlepsze rozwiązania.

Nasz Zespół

Na stronach poszczególnych kursów przedstawiamy nasz zespół – osoby, które będą z Tobą pracować w trakcie szkolenia, czy tworzenia projektu. Bez nich nasza firma nie mogłaby istnieć. Ich zaangażowanie i praca nie kończy się wraz z tym, jak jak opuszczasz salę szkoleniową. Po każdym kursie usprawniają materiały szkoleniowe i szukają sposobów na efektywniejsze przekazywanie wiedzy.

Nie ma w naszej firmie przypadkowych osób. Każdy z instruktorów, któremu powierzamy prowadzenie kursu jest ekspertem z obszaru IT, doskonale przygotowanym do przekazania Ci wiedzy lub poprowadzenia Twojego projektu.

Większość instruktorów pracuje zawodowo w firmach. Wiemy, z jakimi problemami trzeba zmierzyć się w pracy i jak je efektywnie rozwiązać. Dlatego nasze materiały szkoleniowe zawierają setki realistycznych zadań, z którym zetniesz się w prawdziwym środowisku pracy.

Mamy bezkonkurencyjną obsługę Klienta. Dedykowany zespół jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu. Tematy, z którymi zgłaszasz się do nas mają najwyższy priorytet.

Mamy dla Ciebie czas – możesz swobodnie do nas dzwonić, jeżeli chcesz porozmawiać o zagadnieniach powiązanych z obszarem IT.

Nasi Klienci

Nasza firma to nasi Klienci. Bez Ciebie nie byłoby naszego biznesu. To Twoja obecność w szkole, Twoje projekty, zadania, uwagi i komentarze pozwalają nam rozwijać firmę.

Chcemy dostarczyć Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Dlatego dopiero, gdy nas poznasz, podejmujesz decyzję, czy chcesz z nami pracować. Jeśli prowadzimy Twój projekt, w każdej chwili możesz się z niego wycofać bez żadnych strat finansowych. Jeśli rozpocząłeś naukę u nas, pierwszego dnia szkolenia sam podejmiesz decyzję, czy kurs, który wybrałeś jest dla Ciebie odpowiedni i czy chcesz go kontynuować.

Filary naszej działalności

Specjalizujemy się w 4 obszarach związanych z programowaniem, produktami MS Office, analizą i modelowaniem procesów biznesowych oraz automatyzacją raportowania. Prowadzimy szkolenia, realizujemy projekty informatyczne i wspieramy wiedzą. W naszej ofercie są atrakcyjne rozwiązania zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla Firm.

Oprócz standardowych produktów, oferujemy dedykowane pakiety, dostosowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów. Jeśli nie znajdziesz na naszej stronie tematu z obszaru IT, który Cię interesuje – napisz lub zadzwoń do nas.

• Szkolenia

Uczymy

Instruktorzy zapewniają „100% szkolenia w szkoleniu”. Na naszych kursach nie ma zmarnowanych minut.

Prowadzimy krótkie, intensywne bloki szkoleń, w trakcie których jesteś w stanie opanować podstawy danego języka programowania, obsługę narzędzi analitycznych i programów z pakietu MS Office. Otrzymujesz solidną dawkę wiedzy, którą podajemy w formie ćwiczeń.

Po kursie zapewniamy asystę instruktora. Jeśli będziesz potrzebował wsparcia, w obszarze powiązanym ze szkoleniem, swobodnie możesz do nas napisać lub zadzwonić. Chętnie i szybko podpowiemy jak rozwiązać problem.

• Analiza procesów

Analiza danych

Uczymy analizy i opisywania procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji oraz przygotowujemy analizy.

Oferujemy specjalistyczne szkolenia dedykowane procesom biznesowym. Przy wsparciu doświadczonego analityka, poznasz program MS Visio i nauczysz się modelować w nim procesy biznesowe wykorzystując do tego notacje BPMN i UML.

Nasi analitycy pomogą Ci zidentyfikować przebieg procesów w Twojej firmie. Zbudują dla Ciebie mapę procesów i wskażą obszary, w których możliwe jest wprowadzenie optymalizacji i ograniczenie ponoszonych kosztów.

• Oprogramowanie

Tworzymy programy

Tworzymy dedykowane oprogramowanie – zarówno proste programy, jak i złożone aplikacje do zarządzania biznesem.

Piszemy programy, w języku VBA i Python, służące do wyeliminowania powtarzalnych zadań wykonywanych manualnie. Możesz zmówić program, który wykona za Ciebie część pracy np. pobierze dane ze strony internetowej, zaktualizuje raporty i wyśle je do odpowiednich odbiorców, zapisze załączniki z maili.

Budujemy aplikacje do obsługi biznesu oraz wdrażamy automatyczne raportowanie. Tworzymy hurtownie danych w MS SQL Server, projektujemy i budujemy raporty Business Intelligence funkcjonujące samodzielnie lub w oparciu o technologię IBM Cognos oraz inne platformy BI.

Konsultacje

Wspieramy technicznie Klientów indywidualnych w bieżących zadaniach oraz Firmy w prowadzeniu codziennego biznesu.

Jeśli natkniesz się na jakiś problem informatyczny, możesz zamówić konsultacje osobiste lub on-line. Wycenimy koszt jednorazowego wsparcia i postaramy się sprawnie znaleźć rozwiązanie. Płacisz jedynie za efekty naszej pracy. Jeśli nie uda nam się rozwiązać problemu, nie ponosisz żadnych kosztów.

Możesz skorzystać z wiedzy naszych ekspertów, jeśli potrzebujesz poznać jakiś program lub jest Ci potrzebne wsparcie w zaprogramowaniu jakiejś funkcjonalności. Nasi instruktorzy znajdą czas na indywidualne spotkanie, chętnie podzielą się wiedzą i udzielą potrzebnych wskazówek.