Poznaj nas

Jesteśmy grupą programistów, którzy stworzyli biznes szkoleniowo-informatyczny. Na swojej drodze zawodowej: tworzyliśmy oprogramowanie w małych firmach i w korporacjach, prowadziliśmy szkolenia w firmach i szkołach, udzielaliśmy konsultacji i wykonywaliśmy analizy. Zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystujemy w swojej własnej firmie.

Od początku działalności byliśmy firmą przyjazną dla Klienta. Mimo stałego rozwoju biznesu i powiększania się firmy, udaje nam się utrzymać pełne skupienie na potrzebach naszych Klientów.

Chcemy dostarczyć Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Dlatego pierwszego dnia szkolenia sam podejmujesz decyzję, czy kurs, który wybrałeś jest dla Ciebie odpowiedni i czy chcesz go kontynuować.

• Dbamy o Klientów

Avendi dbamy o Klientów

Mamy bezkonkurencyjną obsługę Klienta. Dedykowany zespół jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Tematy, z którymi zgłaszasz się do nas mają najwyższy priorytet.

Mamy dla Ciebie czas – możesz swobodnie do nas dzwonić, jeżeli chcesz porozmawiać o zagadnieniach powiązanych z obszarem IT.

Uczymy

Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych i dla firm.

Instruktorzy zapewniają „100% szkolenia w szkoleniu” – nie ma zmarnowanych minut. A jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Uczestnika kursu – zwracamy opłatę za szkolenie.

Po kursie zapewniamy asystę instruktora. Jeśli potrzebne jest wsparcie w obszarze powiązanym z kursem, w każdej chwili można do nas napisać. Chętnie i szybko podpowiemy jak rozwiązać problem.

Tworzymy programy

Tworzymy oprogramowanie na zamówienie dla firm i dla Klientów indywidualnych.

Piszemy proste, niewielkie programy np. budowa bazy danych w MS Access. Budujemy też złożone aplikacje w projektach trwających wiele miesięcy np. budowa hurtowni czy program do wizualizacji danych drogowych na podstawie punktów GPS.

Wdrażamy usługi związane z analizą danych i automatycznym raportowaniem np. raporty IBM Cognos, MS Power BI.

Wspieramy

Wspieramy technicznie Klientów indywidualnych w ich zadaniach oraz firmy w prowadzeniu codziennego biznesu.

Sprawnie pomagamy znaleźć rozwiązania dla problemów informatycznych, z którymi zgłaszają się nasi Klienci.

Nasi programiści starają się sprawnie pomóc, jeśli zaistnieje potrzeba napisania prostego programu do usprawnienia pracy lub rozwiązania problemu.

Potrafimy…

• nauczyć – nasi instruktorzy posiadają nie tylko odpowiednie kompetencje ale też doskonałą umiejętność ich przekazywania. Potrafimy tak przygotować materiały i przekazać wiedzę, że każdy odnajdzie się na szkoleniu. Stała obecność w przedsiębiorstwach sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować szkolenia dostosowane dokładnie do tego, czego będziesz potrzebował w pracy.

• znaleźć potrzebne Ci rozwiązania – większość z naszych instruktorów pracuje zawodowo w firmach, zarówno w małych przedsiębiorstwach jak i w dużych organizacjach. Dzięki temu wiemy, z jakimi problemami trzeba zmierzyć się w pracy i jak je efektywnie rozwiązać.