Wejdź na wyższy poziom znajomości Pythona

Najlepszy na rynku trener 115 świetnie przemyślanych ćwiczeń Wsparcie mentorskie po kursie

Mamy dla Ciebie fascynujące szkolenie, pełne interesujących programistycznych zagadek. Jest to drugi etap nauki programowania w Pythonie.

Na kursie utrwalisz podstawową wiedzę z Pythona i poznasz kolejne elementy języka umożliwiające pisanie złożonych programów.

Zapisz się na nasz kurs i korzystaj ze wsparcia trenerów również po jego ukończeniu.

Najlepsza oferta na rynku szkoleń programistycznych

Kurs jest tak bardzo ciekawy i angażujący.

W trakcie szkolenia nauczysz się nie tylko programowania. Poznasz także popularne narzędzia programistyczne takie jak Spyder, Jupyter Notebook i Visual Studio Code.

Python poziom średnio zaawansowany

Jeśli zakres kursu jest dla Ciebie interesujący, ale nie ma żadnego odpowiedniego terminu, skontaktuj się z nami. Postaramy się zorganizować szkolenie w odpowiednim dla Ciebie terminie.

Wybierz lokalizację i termin szkolenia, aby zobaczyć czy jeszcze mamy dostępne miejsca.

Program kursu Programowanie w języku Python poziom średnio-zaawansowany

Uczysz się z nami dokładnie tego, co jest przydatne

Nasze kursy są wyjątkowe, gdyż potrafimy odpowiednio dobierać zakresu materiału i ćwiczeń praktycznych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 100 ćwiczeń.

Nie przeciążamy Cię zagadnieniami teoretycznymi, na które pewnie nigdy się nie natkniesz w pracy.

1. Narzędzia programistyczne
    • PyCharm
    • Spyder
    • Jupyter Notebook
    • Visual Studio Code
  2. Podstawy – przypomnienie
    • Zmienne
    • Typy i zasięg zmiennych
    • Comprehensions – zwięzłe tworzenie list
    • Funkcja zip
  3. Własne funkcje użytkownika
    • Zakres globalny i zakres lokalny
    • Argumenty opcjonalne z wartością domyślną
    • Funkcje anonimowe (lambda)
  4. Rekurencja (rekursja)
    • Silnia (factorial)
    • Suma listy list
  5. Wyrażenia warunkowe
  6. Przechwytywanie i obsługa wyjątków
  7. System plików
    • Ścieżki do plików i katalogów
  8. Pliki tekstowe bez formatowania – odczyt i zapis
    • Odczyt pliku z dysku
    • Zapis danych w pliku na dysk
    • Przeszukanie drzewa katalogów

• System Windows
    • System Linux
    • Parametry linii komend

Tworzenie oprogramowania to nie tylko pisanie kodu. Aby używać Pythona w pracy, potrzebujesz szeregu dodatkowych umiejętności.

Python poziom średnio-zaawansowany to wyjątkowe szkolenie, które przeniesie Cię z poziomu podstawowego w zaawansowane obszary programowania. Kurs rozpoczyna się krótkim powtórzeniem podstaw, następnie trener przechodzi do wprowadzania nowych elementów języka Python.

• utrwalisz swoją wiedzę o podstawowych strukturach języka – część szkolenia (ok. 2 godziny) przeznaczona jest na powtórzenie podstaw
  • dowiesz się, jakie są popularne środowiska programistyczne, których można używać do programowania w Pythonie oraz w innych językach
  • poznasz narzędzia z obszaru data science, za pomocą których można budować modele predykcyjne np. zobaczysz, co zawiera pakiet Anaconda
  • poszerzysz swoją wiedzę na temat podstawowych typów danych, aby płynnie przejść do zaawansowanego programowania
  • nauczysz się pisać własne zaawansowane funkcje np. funkcję, za pomocą której z numeru PESEL utworzysz datę urodzenia
  • poznasz metody zarządzania plikami w języku Python, dzięki którym możesz znacznie usprawnić pracę np. automatycznie wylistować nazwy plików z katalogów i podkatalogów, otworzyć z dysku tylko określone pliki i odczytać z nich wybrane informacje
  • zobaczysz, w jaki sposób wygląda wymiana plików pomiędzy aplikacjami w plikach tekstowych CSV, JSON
  • nauczysz się używać języka Python do automatycznego pobierania danych ze stron internetowych
  • dowiesz się jak analizować kod i zadawać właściwe pytania. Zobaczysz jak efektywnie szukać rozwiązań w Internecie np. na stronie Stack Overflow i samodzielnie rozwiązywać problemy
  • zobaczysz, w jakich sytuacjach należy używać funkcji zamiast zwykłego kodu, a w jakich lepiej sprawdzą się procedury
  • dowiesz się, na czym polega koncepcja programowania obiektowego
Klucz do sukcesu

Nasi Studenci cenią prowadzone przez nas kursy

W wielu sytuacjach podejście trenera decyduje o tym, czy polubisz dany temat, czy nie.

Każdy z naszych trenerów będzie starał się zaciekawić Cię omawianymi tematami i na pewno zadba o Twój komfort w trakcie zajęć.

Pracujemy w małych grupach – masz stały dostęp do trenera i możesz na bieżąco zadawać pytania.

U nas zrozumiesz prezentowane na kursie zagadnienia.

Zobacz opinie

Najlepsi trenerzy na rynku

Opiekunem szkolenia jest doświadczony trener z pasją do programowania i prowadzenia zajęć. Rafał jest zafascynowany programowaniem i będzie próbował przekazać tę fascynację również Tobie.

Możesz skontaktować się z trenerem przed rozpoczęciem kursu, jeśli chcesz szczegółowo porozmawiać o technicznych aspektach szkolenia lub uzyskać pomoc w instalacji potrzebnego na kurs oprogramowania.

Kurs Python poziom średnio-zaawansowany to dopiero początek drogi do ekscytującego świata technologii. Zobacz również inne nasze szkolenia, na których możesz poszerzyć swoje kompetencje programistyczne.

Nasza oferta to nie tylko szkolenia ze ściśle ułożonym planem. Jeśli chcesz poznać tylko część zagadnień dotyczących języka Python, możesz skorzystać z indywidualnych konsultacji stacjonarnie lub online.

W trakcie konsultacji trener jest dostępny wyłącznie dla Ciebie. Na spokojnie wytłumaczy ci czym są dekoratory, na czym polega dziedziczenie klas, czy inne składowe języka Python.