Korzystając z uprzejmości Niezależnego Zrzeszenia Studentów, dzisiaj w ramach inicjatywy Drogowskazy Kariery przeprowadziliśmy na UKSW warsztat „MS Office w praktyce: pisanie prac dyplomowych, statystyka oraz automatyzacja VBA”.

Jesteśmy zachwyceni świetną organizacją warsztatu przez NZS – w miłej i profesjonalnej atmosferze pracowaliśmy nad rozwiązaniami zadań w Word i Excel. Dziękujemy.

MS Word formatowanie prac magisterskich

Dla uczestników dzisiejszego wykładu zagadka i nagrody:

• bezpłatne konsultacje
  • – piszcie pod  tym postem komentarze z pytaniami odnośnie MS Office i programowania – odpiszemy

• udział w bezpłatnych wykładach
  • – zapraszamy na wykłady, które prowadzimy raz w miesiącu. Najbliższy wykład już jutro w kawiarni Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58A Warszawa. Godz. 18:00-19:30.

• zdobywajcie nagrody
  • – zagadka z dzisiejszego wykładu: w jaki sposób usunąć źródło, które wstawiliśmy w Wordzie za pomocą opcji Wstaw cytat. Dwie pierwsze osoby, które wpiszą w komentarzu prawidłową odpowiedź otrzymają pendrive i voucher na dowolnie wybrane bezpłatne szkolenie w naszej szkole.

3 wypowiedzi do wpisu “Warsztaty UKSW – prace magisterskie – statystyka, MS Word i MS Excel”

1. Żeby całkowicie usunąć źródło najpierw trzeba usunąć CYTAT w tekście, gdyż bez tego opcja „usuń” w menu „zarządzaj źródłami” na liście bieżącej jest niedostępna. Jeżeli zachowamy cytat w tekście można usunąć jedynie źródło z listy głównej, ale wciąż pozostaje on dostępny na liście bierzącej.

2. Najpierw trzeba usunąć cytaty z redagowanego dokumentu, dopiero potem można usunąć źródła z prawego panelu w Menedżerze źródeł (wchodzimy w niego klikając w opcję „Zarządzaj źródłami”).